Pavasara skaistums

face_massage
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ziemas klimats ievērojami ietekmē mūsu veselību un ārējo izskatu. Tuvojoties pavasarim ir nepieciešams aizdomāties par dažādiem SPA procedūrām, lieliska izvēle – sējas masāža. Šī procedūra atjauno un un profilakse ar vecumu saistītās izmaiņas. Sejas masāžas efektivitāte ir salīdzināma ar plastiskās operācijas iedarbību.

Jūsu izvēlei dažādā veida sejas masāžas par īpašo cenu:

  1. Limfodrenāžas sejas masāža 40 min. – Atbrīvo sejas muskuļus, kā arī noved tos dabiskā stāvoklī. Masāža sekmē grumbu izlīdzināšanai un uzlabo ādas krāsu.
  2. Aroma sejas masāža 40 min. – lieliska procedūra lai periodiski atjaunotu vai atbalstītu sejas ādas veselību un skaistumu. Procedūra notiek ar dažādu ēterisko eļļu izmantošanu.
  3. Liftinga/Plastificējoša  sejas masāža 40 min. – Efektīvs veids, kā savilkt ādu un piešķir tai elastību. Masāža arī palīdz atbrīvoties no tūskas zem acīm, taukainu ādu problemātiskajās sējas zoda un citās.
  4. Rollage sejas masāža 40 min – ietekme uz asins mikrocirkulācijas plūsmu un apvelta to ar nepieciešamo skābekļa daudzumu. Sejas āda izskatās kopta un veselīga.
  5. Skulpturālā sejas masāža 40 min – palīdz izlīdzināt sejas reljefu, samazināt sejas grumbas. Šī masāža ir ar intensīva efektu sejas un nodrošina lielāku muskuļu tonizēšanu.

1 masāža – 25.00 EUR
3 masāža – 70.00 EUR
5 masāža – 130.00 EUR + 1 dāvanā

Procedūras rezervāciju var veikt pa tālrunī:  +37120102102, +37167767056 vai admin@hoteldaina.lv
Procedūras ir nepieciešams rezervēt savlaicīgi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share this article

Citi piedāvajumi