Kino-koncertzāle

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vērienīga pasākuma norisei Jūsu rīcībā piedāvājam teātra stilā veidotu kino  – koncertzāli ar 220 vietām un 235 m2 lielu platību. Šī zāle būs lieliski piemērota dažādu konferenču, prezentāciju, koncertu, teātra uzvedumu, muzikālo festivālu un konkursu rīkošanai.

Platība: 235м2
Teaātris/cilvēki: 220
EUR/ diena: 800.00
EUR/ 1 stunda: 160.00

Zāle ir lieliski aprīkota lielu pasākumu organizēšanai. Tajā atrodas profesionāls projektors, gaismas un skaņas iekārtas, kā arī zālē atrodas liels projekciju ekrāns, 5 m х 3 m izmērā. Moderna audio aparatūra nodrošinās lielisku skaņas kvalitāti, kas ir nepieciešama dažāda veida koncertu  norisei, filmu demonstrēšanai un konferenču rīkošanai lielam cilvēku skaitam. Mūsdienīgs un funkcionāls aprīkojums, zāles unikalitāte, liela platība – un tās vēl ne tuvu nav visas šīs zāles priekšrocības.

Līdzās skatuvei atrodas divas grimētavas – telpas, kurās aktieri, mākslinieki un dalībnieki var grimēties, pārģērbties vai citādi gatavoties priekšnesumam. Tāpat pirms kino – koncertzāles atrodas spoguļzāle, kuras platība ir 125 metru. Tā lieliski noder pasākuma viesu sagaidīšanai un reģistrācijai, kā lai noorganizētu furšetus vai kafijas pauzes, ko piedāvā  mūsu restorāns «Twins». Visas vēlmes tiks izskatītas individuāli. Pēc iepriekšēja pasūtījuma restorāns organizē dažāda veida biznesa lenčus, pusdienas un vakariņas, visi mūsu restorāna ēdieni ir veselīgi un garšīgi, augstākās kategorijas šefpavāra gatavoti. Ēdienu izvēle ir iespējama no standarta ēdienu kartēm vai speciālas, pēc viesu izvēles sastādītas ēdienu kartes.

Katra mūsu viesa vēlme tiks izskatīta individuālā kārtībā, ņemot vērā katras kompānijas un kolektīva  īpatnības. Mēs atradīsim optimālo risinājumu maksimāli veiksmīgai Jūsu pasākuma norisei. Vairākdienu pasākumu gadījumā mēs piedāvājam visdažādākās pakalpojumu paketes, kas nodrošina komfortablu apmešanos mūsu viesnīcā.

Lai rezervētu šo zāli Jūsu pasākumam vai iegūtu speciālu informāciju, lūdzu,  zvaniet pa tālruņa numuru +371-20-104-104, +371-677-67-056 vai nosūtiet pieprasījumu uz mūsu viesnīcas elektronisko pastu reservations@hoteldaina.lv

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Copyright © 2017 DAHZ All Rights Reserved. Viesnīca Daina Jurmala Beach Hotel & SPA.