Jūrmala

Kurorts Baltijas jūras krastā

Kūrorta pilsēta Jūrmala – ir pienācis laiks doties uz jūru!

Jūrmalas pilsētā: Spa, restorāni, jūra un neaizmirstama pieredze.

Desmitiem kilometru plaša pludmale ar baltām smiltīm, unikālām kāpu zonām un priežu mežu – kas tiek uzskatīts par galveno tūristu piesaistes objektu Jūrmalā, kur tūristi ierodas no visas pasaules, lai pavadītu brīvdienas pie Baltijas jūras.

Atpūta jebkurā gada laikā

Jūrmalā tiek piedāvātas augstākā līmeņa SPA procedūras. Restorāni Jūrmalā iepriecina tūristus ar daudzveidīgiem ēdieniem, kas aizgūti no dažādu valstu kultūrām. Viesnīcas Jūrmalā ir gatavas sniegt viesiem patīkamu atpūtu Baltijas jūras krastā pasaules mēroga līmenī. Koncerti un šovi, kas vasarā norisinās gandrīz katru dienu. Jūrmalā, jūs atradīsiet visu – veikaliņus un galerijas, modernus bērnu parkus, ūdens atrakciju parku, Eiropas līmeņa servisu un lielisku infrastruktūru sportiskam dzīvesveidam un atpūtai.

Smilšu pludmale un romantika jūras krastā

Pāris kilometru attālumā no galvenajiem tūrisma apskates objektiem – Majoriem, Dzintariem un Bulduriem, jūs atradīsiet  ” Mellužus” – kur sajutīsiet patīkamu atmosfēru, mieru un klusumu,  ko jums sniegs apkārt esošais priežu mežs. Šeit jūs atradīsiet ārstnieciskos avotus, burvju takas, kur klusums tiek traucēts tikai ar putnu dziesmām, romantiskos burvju saulrietus un saullēktus  Baltijas jūras krastā.

Baltijas jūra un tās piedāvātie neaizmirstamie skati- laipni aicināti Jūrmalā – viesnīcā “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA”.

2017 © Daina Jurmala Beach Hotel & SPA