Atpūta — visu sezonu

Jūrmalā, jūs varat izmitināties jebkurā gadalaikā — nedārgi un ar komfortu

Kūrorta pilsēta Jūrmala ir slavena ar savām smilšu pludmalēm, pa kurām jūs varat staigāt vai braukt ar velosipēdu — mērojot desmitiem kilometrus. Šādas aktivitātes jūs uzmundrinās un liks justies veselākam.

Jūrmalā jūs varat atpūsties vasarā, pavasarī, rudenī, un pat ziemā jūs vienmēr atradīsiet ko darīt — it īpaši, ja tiks sagaidīti Ziemassvētki decembrī un Jaungada svinības.

Jūrmalas koncertzālē “Dzintari” tiek rīkotas plašas koncertprogrammas: populāru Eiropas un Krievijas estrādes dziedātāju uzstāšanās, baleta un klasiskās mūzikas koncerti.

Vasarā jūs varat sauļoties pludmalē, peldēties jūrā vai atpūsties viesnīcā lasot grāmatu un baudot putnu dziesmas. Rudenī un pavasarī ir jauki veikt veldzējošas pastaigas vai vingrojumus jūras krastā. Lielu popularitāti ir ieguvusi nūjošana ar nūjām. Vissvarīgākais ir tas, ka šie sporta vingrinājumi ir pieejami visu vecumu cilvēkiem.

jurmala-1862675288

Ziemā — sildīties kafejnīcās, restorānos vai staigāt pa svinīgi izdekorēto Jomas ielu.

Ja jūs vēlaties atpūsties no ikdienas raizēm un nomainīt vidi, izvēlēties nedārgu un jauku viesnīcu Jūrmalā, tad pievērsiet uzmanību viesnīcai Daina Jurmala Beach Hotel & SPA. Jebkurā gadalaikā viesnīcā darbojas moderns spa centrs, sporta zāle, sporta studija un Vidusjūras restorāns Twins.

Lai veiktu rezervāciju un iegūtu vairāk informācijas, zvaniet uz tālruņa numuru: (+371) 67 767 056, (+371) 22 722 212 vai sūtiet pieprasījumu uz e-pastu reservations@hoteldaina.lv.

2017 © Daina Jurmala Beach Hotel & SPA