Konferences

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Konferenču, banketu un korporatīvo pasākumu rīkošana viesnīcas «Daina Jurmala Beach Hotel&SPA» konferenču centrā Jūrmalā.

Konferenču centrs, kas atrodas viesnīcā «Daina Jurmala Beach Hotel&SPA»: kopējā telpu platība visām konferenču zālēm – vairāk kā 500 kvadrātmetru, visas zāles ir aprīkotas ar mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu, kas dod iespēju organizēt pasākumus visaugstākajā līmenī. Vienlaicīgi konferenču centrs var uzņemt līdz 500 viesiem. Viesnīca atrodas Jūrmalas prestižā rajonā, kurš ir pasargāts no kņadas un liekiem trokšņiem aiz augstajām skaistajām priedēm, kas palīdzēs Jums relaksēties, vai gluži otrādi – koncentrēties, noskaņoties uz Jums nepieciešamo vilni darbam. Svaigais Baltijas jūras gaiss un lieliskais kvalitatīvais serviss palīdzēs visiem pasākumu norises dalībniekiem noskaņoties uz šo vienu vajadzīgo vilni.

Smagas darba dienas izskaņā ir iespēja pastaigāties pa priežu silu vai iziet pie jūras krasta – pludmalē, vai vēl labākai relaksācijai iepriecināt sevi ar SPA procedūrām un atpūtu mūsu „Wellness” centrā. Uzticieties mums, un mēs noorganizēsim Jūsu pasākumu pašā augstākajā līmenī!

Burvīgajā Jūrmalā, viesnīcā «Daina Jurmala Beach Hotel&SPA» Jūs varēsiet apvienot produktīvu darbu ar atpūtu un izklaidēm, veltīt laiku sev vai pavadīt to draugu un kolēģu kompānijā.

Nosaukums Platība, m2 Klase/cilvēki U-forma/cilvēki Teātris/cilvēki EUR/diena EUR/1 st.
Kino-koncertzāle 235 / / 220 pēc pieprasījuma pēc pieprasījuma
ZURICH 78 40 20 70 pēc pieprasījuma pēc pieprasījuma
GENEVA 87 40 20 70 pēc pieprasījuma pēc pieprasījuma
Spoguļzāle 125 / / / pēc pieprasījuma pēc pieprasījuma
 • Viesnīcas «Daina Jurmala Beach Hotel&SPA» konferenču zāļu priekšrocības:
 • Mierīgs un prestižs Jūrmalas rajons – Mellužos;
 • Viesnīcas atrašanās vieta klusā un mājīgā vietā, kas garantē, ka  nekas nespēs traucēt pasākuma norisei un tā konfidencialitātei;
 • Iespēja pastaigāties pa Jūrmalas priežu mežu un pasākuma starpbrīdī iziet jūras krastā – pludmalē;
 • Viesnīcas restorāna „Twins” pakalpojumi – ar veselīgu ēdienu karti;
 • Patīkamas īres cenas konferenču zālēm;
 • Zāles ir aprīkotas ar visu nepieciešamo aparatūru un iekārtām;
 • Pirmšķirīga apkalpošana.

Biznesa tikšanās viesnīcas „Daina Jurmala Beach Hotel&SPA” konferenču zālēs.

Viesnīcas „Daina Jurmala Beach Hotel&SPA” infrastruktūra un pasākumu organizēšanas speciālisti atrodas Jūsu rīcībā. Mūsu moderni aprīkotajās konferenču un banketu zālēs Jūs varēsiet sarīkot jebkuru pasākumu pašā augstākajā līmenī. Ir iespēja transformēt zāles jebkurā formātā – gan klases, gan U – formas, gan teātra veidā.

Viesnīca „Daina Jurmala Beach Hotel&SPA” var piedāvāt divas nelielas zāles un lielo zāli ar visu nepieciešamo aprīkojumu un tehnisko atbalstu. Mūsu konferenču centrs būs vienlīdz piemērots gan neliela pasākuma sarīkošanai, gan vērienīga starptautiska kongresa organizēšanai.

Patīkama cenu politika pasākumu rīkošanai rada paaugstinātu pieprasījumu, tāpēc pasteidzieties ar telpu rezervēšanu savam pasākumam! Vienkārši sazinieties ar mums, un mūsu profesionālais menedžeris piedāvās Jums Jūsu konferences vai jebkura cita pasākuma optimālo variantu un norises budžetu.

Biznesa tikšanās, konferences un atpūta Jūrmalas piekrastē

 1. Mēs izplānosim Jūsu pasākumu līdz vissīkākajām detaļām.
 2. Mēs piedāvāsim dažādus pakalpojumu pakešu variantus dzīvošanai viesnīcā, dalībai pasākumā, kā arī SPA un atpūtai Jūrmalā – Jums un Jūsu viesiem.
 3. Mūsu lielā pieredze un profesionālā komanda nodrošinās Jūsu pasākuma nevainojamu norisi.

Lai rezervētu zāli biznesa pasākumam vai precizētu papildus informāciju lūdzu,  zvaniet pa tālruņa numuru +371-2010-4104, +371-6776-7056 vai nosūtiet savu pieprasījumu vai vaicājumu uz elektronisko pastu reservations@hoteldaina.lv

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.